Moda Plus Size

Kurtki Plus Size

Bądź modna w każdym rozmiarze! Wybierz coś odpowiedniego z naszej kolekcji Moda Plus Size. Dokładamy wszelkich starań, aby ubrania z tej kolekcji były wygodne, eleganckie i ciepłe. Aby każda z Pań mogła wybrać model odpowiedni do swojego stylu i figury, aby czuła się komfortowo i pięknie!
Wiemy, że przy wyborze nie można kierować się jedynie wyglądem - dbamy więc, aby w naszych projektach umiejętnie łączyć dobrą jakość z funkcjonalnością i ponadczasową elegancją. Proponujemy kroje, które zapewniają atrakcyjny wygląd i swobodę ruchu.

Skontaktuj się

Modena styl

Modena Styl to polska marka odzieżowa. Istniejemy od 1996 roku tworząc z sukcesem udane i niepowtarzalne kolekcje odzieży damskiej. Naszym zadaniem jest zaspakajanie oczekiwań i gustów kobiet poszukujących nowych trendów w modzie oraz nienagannej jakości i elegancji. Kolekcje potrafimy dostosować do każdej sylwetki i rozmiaru. Dbamy o to aby każda kobieta nosząc ubrania marki Modena Styl czuła się pięknie i wyjątkowo.
Regularnie bywamy na prestiżowych targach w Paryżu i Mediolanie dobierając tam wysokiej jakości tkaniny, dzianiny i dodatki z których powstają wzory. Nasze projekty powstają w zespole utalentowanych profesjonalistów potrafiących wykorzystać sprawdzone technologie oraz najnowsze koncepcje modowe.
Produkcja odbywa się w Polsce w wyspecjalizowanych szwalniach gdzie doświadczeni fachowcy są w stanie wykonać produkt najwyższej jakości. Biuro handlowe wspiera naszych partnerów pozostając zawsze w gotowości do udzielania informacji i porad.

Zapraszamy do współpracy.

31-574 Kraków, ul. Ciepłownicza 8
+48 607 033 680 / d.handlowy1@modenastyl.pl