Kolekcja wiosna/lato

Kolekcja wiosna/lato 2020

Wyglądaj olśniewająco tej wiosny i ciesz się nadchodzącym latem!
Przy tworzeniu kolekcji dokładamy starań, aby nasze projekty łączyły w sobie najwyższą jakość, funkcjonalność i elegancję. Zapraszamy do zapoznania się kolekcją wiosna/lato, gdzie można znaleźć m.in. lekke kurtki i modne sukienki.

Skontaktuj się

Modena styl

Modena Styl to polska marka odzieżowa. Istniejemy od 1996 roku tworząc z sukcesem udane i niepowtarzalne kolekcje odzieży damskiej. Naszym zadaniem jest zaspakajanie oczekiwań i gustów kobiet poszukujących nowych trendów w modzie oraz nienagannej jakości i elegancji. Kolekcje potrafimy dostosować do każdej sylwetki i rozmiaru. Dbamy o to aby każda kobieta nosząc ubrania marki Modena Styl czuła się pięknie i wyjątkowo.
Regularnie bywamy na prestiżowych targach w Paryżu i Mediolanie dobierając tam wysokiej jakości tkaniny, dzianiny i dodatki z których powstają wzory. Nasze projekty powstają w zespole utalentowanych profesjonalistów potrafiących wykorzystać sprawdzone technologie oraz najnowsze koncepcje modowe.
Produkcja odbywa się w Polsce w wyspecjalizowanych szwalniach gdzie doświadczeni fachowcy są w stanie wykonać produkt najwyższej jakości. Biuro handlowe wspiera naszych partnerów pozostając zawsze w gotowości do udzielania informacji i porad.

Zapraszamy do współpracy.

ul. Ciepłownicza 8 31-574 Kraków
+48 12 296 03 39 / d.handlowy1@modenastyl.pl